Дуже швидко плине час. Щорічно від шкільного берега дитинства у далеку дорогу життя вирушають випускники школи.
Школа пишається своїми випускниками серед яких є талановиті лікарі та вчителі, робітники та бізнесмени, працівники культури, транспорту, зв'язку... А головне те, що стали вони хорошими людьми, виховують гарних щасливих дітей, не забувають дороги до рідної школи.
Ми молодше покоління горді, тим, що поряд з нами багато років живе прекрасна людина, мудрий керівник та вчитель, яка беззмінно була директором Великомолодьківської школи декілька десятків років це Марія Василівна Івашко. Сотні випускників можуть з гордістю сказати, що їх навчала та випускала у світ білий ця мудра поважна людина, яка і сьогодні, будучи на заслуженому відпочинку не є осторонь проблеми школи та громади.
Марія Василівна народилася 6 лютого 1938 року в селі Груд ( колись був Ярунський район) нині Новоград-Волинського району, в сім’ї колгоспників.
З 1946 року по 1950 роки навчалася в Грудівській початковій школі, яку закінчила на відмінно та продовжила навчання у Великомолодьківській семирічній школі.
В 1955 році закінчила ярунську середню школу та вступила до Житомирського педагогічного інституту ім.Івана Франка на фізико-математичний факультет. Виконувала обов’язки голови студкому.
За призначенням почала працювати вчителем математики в Гульській середній школі з 1962 по 1966 роки., також працювала у Івашківській восьмирічній школі.
В зв’язку з відкриттям Великомолодьківської середньої школи була призначена вчителем математики. З 1967 року заступник директора школи цієї школи. А з 01.04.1972 року по 01.09.2002 року - директор Великомолодьківської школи І-ІІІ ступенів. Будучи на пенсії продовжувала працювати вчителем математики до грудня 2004 року.
Нині на заслуженому відпочинку.
Марія Василівна педагог, керівник, просто людина з великої літери. В 1970 році відзначена медаллю «За доблесний труд», неодноразово нагороджувалась знаками переможця соц. змагання та знаками за активну участь в охороні пам’ятників Великої Вітчизняної війни; в 1975 році отримала «Відмінника народної освіти»; у 1981 році медаль «За трудовую доблесть»; нагороджена значком «Отличник просвещенния СССР»; 1986 – Орден Трудового Красного Знамени», у 1987 році медаль «Ветеран труда», крім того нагороджена десятками грамотами та подяками різних рівнів.
Марія Василівна Івашко користувалась і користується авторитетом у багатьох людей як на території колишнього СРСР так і в Україні, області, районі. По її педагогічних напрацюваннях і нині працюють сотні шкіл. Так і Ваша рідна школа Маріє Василівно продовжує розпочату Вами справу. Тож дай Вам Боже міцного здоров'я, добробуту, натхнення, нових творчих ідей, найповнішої реалізації добрих намірів, життєвих планів, щедрої і світлої долі, віри у славне майбутнє країни, непереможного бажання сіяти розумне, добре, вічне!
Нехай множаться успіхи і не повторюються невдачі, приходять тільки добрі звістки і обминають ваші домівки проблеми і неприємності! Нехай радують учні і не підводить здоров'я!
Усьому свій час і усьому свій строк –
Іти і вертатись до рідного дому.
По кому ж дзвенить цей останній дзвінок
І плачуть берези по кому?..
Народився Володимир Олександрович Прищепа
6 грудня 1951 року в селі Груд Новоград-Волинського району Житомирської області.
З 1959
по 1967 рік навчався у Великомолодьківській школі.
З 1969 по 1972 рік проходив строкову службу на Чорноморському флоті у військовій частині 59194.
З 1984 року – ПОЖЕЖНИЙ ВПЧ – 2 МВС по охороні Чорнобильської АЕС.
Чорних дат у людства є немало,
Кожна з них – це міна під прогрес.
Найстрашніше, що усіх спіткало,
Вибух на Чорнобильській АЕС.